dovolená na Mácháči

Vítejte na Máchově jezeře

test

Máchův kraj je vyhledáván pro oddych již po několik desetiletí. Hluboké borové lesy jsou přístupné po mnoha turistických cestách. Centrem celé oblasti je Máchovo jezero, které má k dispozici čtyři pláže a aquapark. Okolí nabízí řadu možností pro aktivní odpočinek, vodní sporty, turistiku, cykloturistiku, rybolov, tenis atd. Ve Starých Splavech a Doksech diskotéky.

macháč

Letoviska Staré Splavy a Doksy nabízejí celou řadu zábavy. Dále je možno podniknout řadu výletů do okolí : hrady (Bezděz, Sloup, nebo Kokořín), zámky (Zákupy, Ploskovice) nebo muzea (Doksy, Česká Lípa).
Český ráj je vzdálen 40 km, Hřensko 60km, Praha 75 km.

macháč

Doprava: Vlakem nebo autobusem, do stanice Staré Splavy pak 10 minut pomalé chůze.
Parkování aut přímo ve středisku.

Středisko se nachází v krásné krajině Máchova jezera. Výlety do okolí jsou opravdovým zážitkem a odpočinkem. Koupání v jezeře vzdáleném 8 minut chůze. Sport, disko, houbaření, rybaření, dětské hřiště, stolní tenis, hřiště na volejbal a kopanou. Ve středisku restaurace, společenská místnost, televize, video, stolní tenis, volejbal, dětské hřiště atd.

macháč

Ideální pro rodiny s dětmi, podnikové rekreace, firemní párty, sportovní kurzy, sportovní soustředění, podnikové párty, dětské tábory a všechny akce, které lze pořádat v přírodě.